Z życia szkoły

„ Crea Dance Fit w Twojej szkole” międzyszkolny konkurs z okazji Dnia Dziecka.

Centrum Taneczne Hajdasz przeprowadziło pod hasłem: „ Crea Dance Fit w Twojej szkole” międzyszkolny konkurs z okazji Dnia Dziecka.
Aby wziąć udział w konkursie należało zaprezentować w ciekawy sposób swoją pracę, która mogła być wykonana dowolną techniką plastyczną, mogła też być napisanym samodzielnie wierszem, lub nagraniem z własną piosenką.
Miło nam poinformować, że jedną spośród trzech nagrodzonych prac wykonała uczennica naszej szkoły Wiktoria Zasada z klasy 1A.
Gratulujemy!

Zdrowa żywność to moja aktywność

Rozstrzygnięty został konkurs „Zdrowa żywność to moja aktywność” Jego celem była promocja zdrowego trybu życia i podnoszenie świadomości zdrowego odżywiania.   Uczniowie mieli do wykonania dowolną techniką plastyczną plakat zgodny z hasłem konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością i świadomością zdrowego stylu życia i odżywiania.

I miejsce- Jessica Socha- klasa III b

II miejsce – Igor Niewiadomy- klasa III b

III miejsce- Oliwia Okrasa- klasa III b

Wyróżnienie- Weronika Krawczyk- klasa Vb, Anna Tomaszewska- klasa V b

Zwycięzcom gratulujemy.

Krew to lek

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Konkursu Plastycznego „KREW TO LEK NAD LEKI” zorganizowanego przez Rejonowy Klub Honorowych Dawców Krwi PCK. Wykonali wiele ciekawych plakatów propagujących ideę krwiodawstwa.  Prace  zostały ocenione i nagrodzone na etapie szkolnym, a następnie przekazane do Oddziału Rejonowego PCK w Pabianicach, gdzie będą walczyć o I miejsce z pracami uczniów innych szkół powiatu pabianickiego.

I miejsce- Agata Szyszkiewicz-klasa VII b

II miejsce – Michał Pawełczyk- klasa VI b, Martyna Socha- klasa VII a

III miejsce- Daria Świerkowska- klasa VII a, Oliwia Świerkowska- klasa V a

Wyróżnienie – Małgorzata Ruta- klasa VII a

Wyróżnionym uczniom gratulujemy, a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy.

Mam na to patent

Uczniowie klas III uczestniczyli w warsztatach „ Mam na to patent” zorganizowanych przez Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.W trakcie warsztatu uczniowie wymyśli i zaprojektowali urządzenia, które usprawniają naszą codzienność.