INFOLINIA „POMAGAMY”

Ruszyła całodobowa bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, a także rodzice, nauczyciele i pedagodzy mogą uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.  Pod bezpłatny numer telefonu może zadzwonić każda młoda osoba mająca problemy w domu, w szkole bądź też w relacjach rówieśniczych.

Aby skorzystać z pomocy w trudnej sytuacji wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie  konsultanci odpowiedzą na  pytania, doradzą, co można zrobić . Rozmówcy mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość, a pomoc udzielana jest bezpłatnie i przez całą dobę.

Wsparcie można otrzymać również za pośrednictwem kontaktu mailowego

pomagamy@1815.pl .

Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie: www.gov.pl